LOADING CLOSE

Contact- en Teamgegevens

Voor nieuwe aanmeldingen kunt u ons mailen middels het contactformulier . U kunt ook op de volgende dagen bellen naar 06-22971921:

maandag: 9.00 – 13.00 uur
woensdag: 9.00 – 15.00 uur
donderdag: 9.00 – 15.00 uur

Vanwege de coronacrisis zullen onze activiteiten vooral middels videobellen plaatsvinden. Onderzoek kan op dit moment niet afgenomen worden maar wordt zo snel als mogelijk weer opgestart, conform de richtlijnen van het RIVM.

Adrie verhoef

Adrie Verhoef

GZ-psycholoog
06-13871709
a.verhoef@affectconsult.nl

Henk Karsmakers

Henk Karsmakers

GZ-psycholoog
06-11216536
h.karsmakers@affectconsult.nl

Huisartsen, praktijkondersteuners, medewerkers centra voor jeugd en gezin, jeugdartsen, intern begeleiders/kwaliteitsondersteuners kunnen ook direct telefonisch contact opnemen met Adrie Verhoef of Henk Karsmakers. Mocht u ons niet rechtstreeks aan de telefoon krijgen, spreekt u dan gerust een bericht in en we bellen u dan zo spoedig mogelijk terug. Voor reeds bestaande contacten kunt u uiteraard direct contact opnemen met de betreffende medewerker.

Wachttijd behandeling en diagnostiek: momenteel is er bij Affect een wachttijd van 12 – 14  weken.
Wachttijd diagnostiek ernstige enkelvoudige dyslexie (EED): momenteel is er bij Affect een korte wachttijd.

Janneke Roersma

Janneke Roersma

GZ-psycholoog
06-12075768
j.roersma@affectconsult.nl

Aukje den Breker

Aukje den Breker

GZ-psycholoog
06-22325152
a.denbreker@affectconsult.nl

Aniek Kok-Willemse

Aniek Kok-Willemse

GZ-psycholoog
06-12720350
a.kok@affectconsult.nl

Anneke Reyes

Anneke Reyes

GZ-psycholoog
06- 12066245
a.reyes@affectconsult.nl

Eveline Bons

Eveline Bons

Orthopedagoog NVO-generalist
06-22107763
e.bons@affectconsult.nl

Suzanne Broere

Suzanne Broere

Orthopedagoog
06-82976717
s.broere@affectconsult.nl

Maike Wolswinkel

Maike Wolswinkel

Orthopedagoog/GZ-psycholoog
06-12720142
m.wolswinkel@affectconsult.nl

Lotte Bruininx

Lotte Bruininx

Orthopedagoog/GZ-psycholoog
06-30412034
l.bruininx@affectconsult.nl

Mirthe de Zeeuw

Mirthe de Zeeuw

GZ-psycholoog i.o./Dyslexiebehandelaar
06-82976656
m.dezeeuw@affectconsult.nl

Linda Bax

Linda Bax

Psycholoog/GZ-psycholoog i.o.
06-12111352
l.bax@affectconsult.nl

Kris van der Linden

Kris van der Linden

Orthopedagoog/Dyslexiebehandelaar
06-12066346
k.vanderlinden@affectconsult.nl

Carlijn Bosma

Carlijn Bosma

Orthopedagoog/Dyslexiebehandelaar
06-12322407
c.bosma@affectconsult.nl

Suzan Castelijns

Suzan Castelijns

Orthopedagoog/Dyslexiebehandelaar
06-57488442
s.castelijns@affectconsult.nl

Pip van Ham

Pip van Ham

Psycholoog/Dyslexiebehandelaar
06-13306783
p.vanham@affectconsult.nl

Simone Tromp

Simone Tromp

Orthopedagoog/Dyslexiebehandelaar
06-22113409
s.tromp@affectconsult.nl

Lisanne van Ham

Lisanne van Ham

Orthopedagoog/Dyslexiebehandelaar
06-82879754
l.vanham@affectconsult.nl

Tinka Sonnemans

Orthopedagoog/Dyslexiebehandelaar
06-22112341 
t.sonnemans@affectconsult.nl

Lenny Jansen

Lenny Jansen

Administratie
06-12066367
l.jansen@affectconsult.nl

Marijke ten Doeschate

Praktijkondersteuner
06-22971921
m.tendoeschate@affectconsult.nl