LOADING CLOSE

Contactgegevens

Voor nieuwe aanmeldingen kunt u ons mailen middels het contactformulier . U kunt ook op de volgende dagen bellen naar 06-22971921:

maandag: 9.00 – 13.00 uur
woensdag: 9.00 – 15.00 uur
donderdag: 9.00 – 15.00 uur

Huisartsen, praktijkondersteuners, medewerkers centra voor jeugd en gezin, jeugdartsen, intern begeleiders/kwaliteitsondersteuners kunnen direct telefonisch contact opnemen met
Adrie Verhoef of Henk Karsmakers.

Adrie verhoef

Adrie Verhoef

GZ-psycholoog
06-13871709
a.verhoef@affectconsult.nl

Henk Karsmakers

Henk Karsmakers

GZ-psycholoog
06-11216536
h.karsmakers@affectconsult.nl

Mocht u ons niet rechtstreeks aan de telefoon krijgen, spreekt u dan gerust een bericht in en we bellen u dan zo spoedig mogelijk terug. Voor reeds bestaande contacten kunt u uiteraard direct contact opnemen met de betreffende medewerker.

Wachttijd behandeling en diagnostiek: momenteel is er bij Affect een wachttijd van ongeveer 8 weken.
Wachttijd diagnostiek ernstige enkelvoudige dyslexie (EED): momenteel is er bij Affect géén wachttijd.

Janneke Roersma

Janneke Roersma

GZ-psycholoog
06-12075768
j.roersma@affectconsult.nl

Aukje den Breker

Aukje den Breker

GZ-psycholoog
06-22325152
a.denbreker@affectconsult.nl

Aniek Kok-Willemse

Aniek Kok-Willemse

GZ-psycholoog
06-12720350
a.kok@affectconsult.nl

Anneke Reyes

Anneke Reyes

GZ-psycholoog
06- 12066245
a.reyes@affectconsult.nl

Eveline Bons

Eveline Bons

Orthopedagoog NVO-generalist
06-22107763
e.bons@affectconsult.nl

Nicole Brand

Nicole Brand

GZ-psycholoog
06-11216536
n.brand@affectconsult.nl

Suzanne Broere

Suzanne Broere

orthopedagoog
06-82976717
s.broere@affectconsult.nl

Lotte Bruininx

Lotte Bruininx

Orthopedagoog/GZ-psycholoog
06-30412034
l.bruininx@affectconsult.nl

Maike Wolswinkel

Maike Wolswinkel

Orthopedagoog/GZ-psycholoog i.o.
06-12720142
m.wolswinkel@affectconsult.nl

Linda Bax

Linda Bax

psycholoog/dyslexiebehandelaar
06-12111352
l.bax@affectconsult.nl

Beau Mulder

Beau Mulder

psycholoog/dyslexiebehandelaar
06-22258819
b.mulder@affectconsult.nl

Mirthe de Zeeuw

Mirthe de Zeeuw

psycholoog/dyslexiebehandelaar
06-82976656
m.dezeeuw@affectconsult.nl

Kris van der Linden

Kris van der Linden

orthopedagoog/dyslexiebehandelaar
06-12066346
k.vanderlinden@affectconsult.nl

Carlijn Bosma

Carlijn Bosma

orthopedagoog/dyslexiebehandelaar
06-12322407
c.bosma@affectconsult.nl

Simone Tromp

Simone Tromp

orthopedagoog/dyslexiebehandelaar
06-22113409
s.tromp@affectconsult.nl

Suzan Castelijns

Suzan Castelijns

orthopedagoog/dyslexiebehandelaar
06-57488442
s.castelijns@affectconsult.nl

Pip van Ham

Pip van Ham

psycholoog/dyslexiebehandelaar
06-13306783 
p.vanham@affectconsult.nl

Lisanne van Ham

Lisanne van Ham

orthopedagoog/dyslexiebehandelaar
06-82879754
l.vanham@affectconsult.nl

Lenny Jansen

Lenny Jansen

administratie
06-12066367
l.jansen@affectconsult.nl

Marijke ten Doeschate

praktijkondersteuner
06-22971921
m.tendoeschate@affectconsult.nl

Tinka Sonnemans

orthopedagoog/dyslexiebehandelaar
06-22112341
t.sonnemans@affectconsult.nl